Barbaros Mah. İğdelik Sk. No:5/1 Merkez/ÇANAKKALE
tren

Bali Masajı

Bali Masajı

Sirius Spa & Masaj Merkezi Çanakkale’de Bali Masajı Hizmeti vermektedir.

Bali masajı, Bali adasında yaygın olarak kullanılan bir masaj türüdür. Bu masaj türü, vücuttaki enerji akışını düzenlemeyi amaçlar ve vücudun doğal denge durumuna ulaşmasını sağlar. Bali masajı, stres ve gerginlik azaltmaya yardımcı olur ve sinir sistemini rahatlatıp uyku kalitesini iyileştirir. Bali masajı ayrıca vücudun esnekliğini artırıp ağrıları azaltmaya yardımcı olur. Bu masaj türü, Bali adasında yaygın olarak kullanıldığı için, Bali kültüründen etkilenmiştir ve Bali adasında bulunan doğal bitkisel yağlar (esansiyel yağlar) kullanılır. Bali masajı, rahatlatıcı bir etki yaratır ve vücudu ve zihni rahatlatmaya yardımcı olur.

Bali Masajı Alanında deneyimli yurtiçi ve yurtdışı personeli ile en iyi hizmeti müşterilerine sunmaktadır.

Kaliteli hizmeti uygun fiyata sunan firmamız masaj, cilt bakımı ve türk hamamı hizmeti vermektedir.

Özel ikramları ve güler yüzlü müşteri temsilcileri ile en iyi hizmeti sunan firmamız hijyen standartlarına uygun hizmet vermektedir.

Sirius Spa & Masaj Merkezi’nde; Klasik Masaj, Bali Masajı, Spor Masajı, Aroma Terapi Masajı, Deri & Doku Masajı, Shiatsu Masajı, Sıcak Taş Masajı, Mix Masajı, Sırt/Baş/ Boyun Masajı, Medikal Spor Masajı, Refleksoloji Masajı, Thai Masajı, Anti Selülit Masajı ve Yüz Masajı hizmetlerinin yanında cilt bakımı, köpük, kese, kil peeling ile Türk Hamamı hizmeti sunulmaktadır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Çalışma Saatlerimiz 12:00-23:00 Arasıdır:
0544 351 47 79