Barbaros Mah. İğdelik Sk. No:5/1 Merkez/ÇANAKKALE
tren

Anti Selülit Masajı

Anti Selülit Masajı

Sirius Spa & Masaj Merkezi Çanakkale’de Anti Selülit Masajı Hizmeti vermektedir.

Anti selülit masajı, vücuttaki selülitleri azaltmayı amaçlayan bir masaj türüdür. Selülitler, derinin altında bulunan yağ dokusunun çöküntülerine verilen isimdir ve genellikle bacak, kalça ve bel bölgelerinde görülür. Anti selülit masajı, bu bölgelere uygulanan basınç ile gerçekleştirilir. Bu masaj türü, vücuttaki drenaj sistemini destekleyerek, selülitleri azaltmayı amaçlar. Ayrıca, vücuttaki kan dolaşımını hızlandırarak, derinin altındaki dokuların daha iyi beslenmesine yardımcı olur. Anti selülit masajı ayrıca, vücuttaki ısıyı dengede tutar ve vücuttaki ısıyı düzenleyen sistemleri destekler. Bu masaj türü, rahatlatıcı bir etki yaratır ve vücudu ve zihni rahatlat

Anti Selülit Masajı Alanında deneyimli yurtiçi ve yurtdışı personeli ile en iyi hizmeti müşterilerine sunmaktadır.

Kaliteli hizmeti uygun fiyata sunan firmamız masaj, cilt bakımı ve türk hamamı hizmeti vermektedir.

Özel ikramları ve güler yüzlü müşteri temsilcileri ile en iyi hizmeti sunan firmamız hijyen standartlarına uygun hizmet vermektedir.

Sirius Spa & Masaj Merkezi’nde; Klasik Masaj, Bali Masajı, Spor Masajı, Aroma Terapi Masajı, Deri & Doku Masajı, Shiatsu Masajı, Sıcak Taş Masajı, Mix Masajı, Sırt/Baş/ Boyun Masajı, Medikal Spor Masajı, Refleksoloji Masajı, Thai Masajı, Anti Selülit Masajı ve Yüz Masajı hizmetlerinin yanında cilt bakımı, köpük, kese, kil peeling ile Türk Hamamı hizmeti sunulmaktadır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Çalışma Saatlerimiz 12:00-23:00 Arasıdır:
0544 351 47 79