Barbaros Mah. İğdelik Sk. No:5/1 Merkez/ÇANAKKALE
tren

Sırt / Baş / Boyun Masajı

Sırt / Baş / Boyun Masajı

Sirius Spa & Masaj Merkezi Çanakkale’de Sırt / Baş / Boyun Masajı Hizmeti vermektedir.

Sırt, baş ve boyun masajı, bu bölgelere uygulanan basınç ile gerçekleştirilen bir masaj tekniğidir. Bu masaj tekniği, özellikle bu bölgelerde oluşabilecek ağrıları azaltmayı hedefler. Sırt, baş ve boyun masajı ayrıca stres ve gerginlik azaltmaya yardımcı olur. Bu masaj tekniği, vücudun enerji akışını düzenlemeyi amaçlar ve vücudun doğal denge durumuna ulaşmasını sağlar. Bu masaj tekniği ayrıca sinir sistemini rahatlatıp uyku kalitesini iyileştirir. Sırt, baş ve boyun masajının yanı sıra, bu bölgelerde bulunan kasların esnekliğini artırıp ağrıları azaltmaya yardımcı olur.

Sırt / Baş / Boyun Masajı Alanında deneyimli yurtiçi ve yurtdışı personeli ile en iyi hizmeti müşterilerine sunmaktadır.

Kaliteli hizmeti uygun fiyata sunan firmamız masaj, cilt bakımı ve türk hamamı hizmeti vermektedir.

Özel ikramları ve güler yüzlü müşteri temsilcileri ile en iyi hizmeti sunan firmamız hijyen standartlarına uygun hizmet vermektedir.

Sirius Spa & Masaj Merkezi’nde; Klasik Masaj, Bali Masajı, Spor Masajı, Aroma Terapi Masajı, Deri & Doku Masajı, Shiatsu Masajı, Sıcak Taş Masajı, Mix Masajı, Sırt/Baş/ Boyun Masajı, Medikal Spor Masajı, Refleksoloji Masajı, Thai Masajı, Anti Selülit Masajı ve Yüz Masajı hizmetlerinin yanında cilt bakımı, köpük, kese, kil peeling ile Türk Hamamı hizmeti sunulmaktadır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Çalışma Saatlerimiz 12:00-23:00 Arasıdır:
0544 351 47 79