Barbaros Mah. İğdelik Sk. No:5/1 Merkez/ÇANAKKALE
tren

Thai Masajı

Thai Masajı

Sirius Spa & Masaj Merkezi Çanakkale’de Thai Masajı Hizmeti vermektedir.

Thai masajı, Tailand’da yaygın olarak kullanılan bir masaj türüdür. Bu masaj türü yoga, çin akupunktur ve İslam meditasyon teknikleri gibi farklı kültürlerden etkilenmiştir. Thai masajı, uygulayanın vücudun üzerinde yaptığı hareketler ve vücuda uyguladığı basınç ile gerçekleştirilir. Thai masajı, vücudun çeşitli bölgelerine hareketler yapılarak gerçekleştirilir. Bu hareketler, vücutta enerji akışını düzenler ve vücudun doğal denge durumuna ulaşmasını sağlar. Thai masajı, özellikle bel ağrısı, sırt ağrısı, baş ağrısı gibi problemleri azaltmaya yardımcı olur.

Thai Masajı Alanında deneyimli yurtiçi ve yurtdışı personeli ile en iyi hizmeti müşterilerine sunmaktadır.

Kaliteli hizmeti uygun fiyata sunan firmamız masaj, cilt bakımı ve türk hamamı hizmeti vermektedir.

Özel ikramları ve güler yüzlü müşteri temsilcileri ile en iyi hizmeti sunan firmamız hijyen standartlarına uygun hizmet vermektedir.

Sirius Spa & Masaj Merkezi’nde; Klasik Masaj, Bali Masajı, Spor Masajı, Aroma Terapi Masajı, Deri & Doku Masajı, Shiatsu Masajı, Sıcak Taş Masajı, Mix Masajı, Sırt/Baş/ Boyun Masajı, Medikal Spor Masajı, Refleksoloji Masajı, Thai Masajı, Anti Selülit Masajı ve Yüz Masajı hizmetlerinin yanında cilt bakımı, köpük, kese, kil peeling ile Türk Hamamı hizmeti sunulmaktadır.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Çalışma Saatlerimiz 12:00-23:00 Arasıdır:
0544 351 47 79