Barbaros Mah. İğdelik Sk. No:5/1 Merkez/ÇANAKKALE
tren

Aroma Terapi Masajı

Aroma Terapi Masajı

Sirius Spa & Masaj Merkezi Çanakkale’de Aroma Terapi Masajı Hizmeti vermektedir.

Aroma terapi masajı, doğal bitkisel yağların (esansiyel yağlar) kullanıldığı bir masaj türüdür. Bu masaj türü, vücuttaki ağrıları azaltmayı amaçlar ve vücuttaki enerji akışını düzenlemeyi hedefler. Aroma terapi masajı, stres ve gerginlik azaltmaya yardımcı olur ve sinir sistemini rahatlatıp uyku kalitesini iyileştirir. Aroma terapi masajı ayrıca vücudun esnekliğini artırıp ağrıları azaltmaya yardımcı olur. Bu masaj türü, doğal bitkisel yağların (esansiyel yağlar) kullanımı sayesinde, vücuttaki ısıyı dengede tutar ve vücuttaki ısıyı düzenleyen sistemleri destekler. Aroma terapi masajı, rahatlatıcı bir etki yaratır ve vücudu ve zihni rahatlatmaya yardımcı olur. Ayrıca aroma terapi masajı, cilt sağlığını iyileştirerek cildin daha canlı ve parlak görünmesine yardımcı olur.

Aroma Terapi Masajı Alanında deneyimli yurtiçi ve yurtdışı personeli ile en iyi hizmeti müşterilerine sunmaktadır.

Kaliteli hizmeti uygun fiyata sunan firmamız masaj, cilt bakımı ve türk hamamı hizmeti vermektedir.

Özel ikramları ve güler yüzlü müşteri temsilcileri ile en iyi hizmeti sunan firmamız hijyen standartlarına uygun hizmet vermektedir.

Sirius Spa & Masaj Merkezi’nde; Klasik Masaj, Bali Masajı, Spor Masajı, Aroma Terapi Masajı, Deri & Doku Masajı, Shiatsu Masajı, Sıcak Taş Masajı, Mix Masajı, Sırt/Baş/ Boyun Masajı, Medikal Spor Masajı, Refleksoloji Masajı, Thai Masajı, Anti Selülit Masajı ve Yüz Masajı hizmetlerinin yanında cilt bakımı, köpük, kese, kil peeling ile Türk Hamamı hizmeti sunulmaktadır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Çalışma Saatlerimiz 12:00-23:00 Arasıdır:
0544 351 47 79