Barbaros Mah. İğdelik Sk. No:5/1 Merkez/ÇANAKKALE
tren

Spor Masajı

Spor Masajı

Sirius Spa & Masaj Merkezi Çanakkale’de Spor Masajı Hizmeti vermektedir.

Spor masajı, sporcu performansını iyileştirmeyi amaçlayan bir masaj türüdür. Bu masaj türü, sporcunun vücut yapısına ve sporuyla ilgili ihtiyaçlarına göre özel olarak hazırlanır. Spor masajı, sporcunun vücudundaki ağrıları azaltmayı amaçlar ve sporcunun performansını iyileştirmeyi hedefler. Bu masaj türü, sporcunun vücudunu önceden yapacağı antrenman veya yarışmalar için hazırlar. Spor masajı, sporcunun vücudunun esnekliğini artırır ve sporcunun kaslarının gevşemesine yardımcı olur. Bu masaj türü ayrıca sporcunun vücudunda oluşabilecek yaralanmaların önlenmesine de yardımcı olur.

Spor Masajı Alanında deneyimli yurtiçi ve yurtdışı personeli ile en iyi hizmeti müşterilerine sunmaktadır.

Kaliteli hizmeti uygun fiyata sunan firmamız masaj, cilt bakımı ve türk hamamı hizmeti vermektedir.

Özel ikramları ve güler yüzlü müşteri temsilcileri ile en iyi hizmeti sunan firmamız hijyen standartlarına uygun hizmet vermektedir.

Sirius Spa & Masaj Merkezi’nde; Klasik Masaj, Bali Masajı, Spor Masajı, Aroma Terapi Masajı, Deri & Doku Masajı, Shiatsu Masajı, Sıcak Taş Masajı, Mix Masajı, Sırt/Baş/ Boyun Masajı, Medikal Spor Masajı, Refleksoloji Masajı, Thai Masajı, Anti Selülit Masajı ve Yüz Masajı hizmetlerinin yanında cilt bakımı, köpük, kese, kil peeling ile Türk Hamamı hizmeti sunulmaktadır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Çalışma Saatlerimiz 12:00-23:00 Arasıdır:
0544 351 47 79