Barbaros Mah. İğdelik Sk. No:5/1 Merkez/ÇANAKKALE
tren

Yüz Masajı

Yüz Masajı

Sirius Spa & Masaj Merkezi Çanakkale’de Yüz Masajı Hizmeti vermektedir.

Yüz masajı, yüzün çeşitli bölgelerine uygulanan basınç ile gerçekleştirilen bir masaj tekniğidir. Bu teknikte, yüz bölgesinde bulunan belirli noktalara basınç uygulanır. Bu noktalar, vücudun farklı bölümlerine bağlı olarak değişebilir ve vücuttaki birçok farklı organı etkileyebilir. Yüz masajı tekniği, vücuttaki enerji akışını düzenlemeyi amaçlar ve vücudun doğal denge durumuna ulaşmasını sağlar. Yüz masajı, özellikle yüz bölgesinde oluşabilecek ağrıları azaltmaya yardımcı olur. Ayrıca stres ve gerginlik azaltmaya da yardımcı olur. Yüz masajı, cilt sağlığını iyileştirerek cildin daha canlı ve parlak görünmesine yardımcı olur.

Yüz Masajı Alanında deneyimli yurtiçi ve yurtdışı personeli ile en iyi hizmeti müşterilerine sunmaktadır.

Kaliteli hizmeti uygun fiyata sunan firmamız masaj, cilt bakımı ve türk hamamı hizmeti vermektedir.

Özel ikramları ve güler yüzlü müşteri temsilcileri ile en iyi hizmeti sunan firmamız hijyen standartlarına uygun hizmet vermektedir.

Sirius Spa & Masaj Merkezi’nde; Klasik Masaj, Bali Masajı, Spor Masajı, Aroma Terapi Masajı, Deri & Doku Masajı, Shiatsu Masajı, Sıcak Taş Masajı, Mix Masajı, Sırt/Baş/ Boyun Masajı, Medikal Spor Masajı, Refleksoloji Masajı, Thai Masajı, Anti Selülit Masajı ve Yüz Masajı hizmetlerinin yanında cilt bakımı, köpük, kese, kil peeling ile Türk Hamamı hizmeti sunulmaktadır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Çalışma Saatlerimiz 12:00-23:00 Arasıdır:
0544 351 47 79