Barbaros Mah. İğdelik Sk. No:5/1 Merkez/ÇANAKKALE
tren

Klasik Masajı

Klasik Masajı

Sirius Spa & Masaj Merkezi Çanakkale’de Klasik Masajı Hizmeti vermektedir.

Klasik masaj, vücudun çeşitli bölgelerine uygulanan basınç ile gerçekleştirilen bir masaj tekniğidir. Bu teknikte, parmaklar, el, dirsek veya bilekler gibi farklı vücut bölümleri kullanılır. Klasik masaj, vücuttaki ağrıları azaltmayı amaçlar ve vücuttaki enerji akışını düzenlemeyi hedefler. Klasik masaj, stres ve gerginlik azaltmaya yardımcı olur ve sinir sistemini rahatlatıp uyku kalitesini iyileştirir. Klasik masaj ayrıca vücudun esnekliğini artırıp ağrıları azaltmaya yardımcı olur. Bu masaj tekniği, vücuttaki ısıyı dengede tutar ve vücuttaki ısıyı düzenleyen sistemleri destekler. Klasik masaj, rahatlatıcı bir etki yaratır ve vücudu ve zihni rahatlatmaya yardımcı olur.

Klasik Masajı Alanında deneyimli yurtiçi ve yurtdışı personeli ile en iyi hizmeti müşterilerine sunmaktadır.

Kaliteli hizmeti uygun fiyata sunan firmamız masaj, cilt bakımı ve türk hamamı hizmeti vermektedir.

Özel ikramları ve güler yüzlü müşteri temsilcileri ile en iyi hizmeti sunan firmamız hijyen standartlarına uygun hizmet vermektedir.

Sirius Spa & Masaj Merkezi’nde; Klasik Masaj, Bali Masajı, Spor Masajı, Aroma Terapi Masajı, Deri & Doku Masajı, Shiatsu Masajı, Sıcak Taş Masajı, Mix Masajı, Sırt/Baş/ Boyun Masajı, Medikal Spor Masajı, Refleksoloji Masajı, Thai Masajı, Anti Selülit Masajı ve Yüz Masajı hizmetlerinin yanında cilt bakımı, köpük, kese, kil peeling ile Türk Hamamı hizmeti sunulmaktadır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Çalışma Saatlerimiz 12:00-23:00 Arasıdır:
0544 351 47 79