Barbaros Mah. İğdelik Sk. No:5/1 Merkez/ÇANAKKALE
tren

Mix Masajı

Mix Masajı

Sirius Spa & Masaj Merkezi Çanakkale’de Mix Masajı Hizmeti vermektedir.

Mix masajı, birkaç farklı masaj tekniğinin bir arada kullanıldığı bir masaj türüdür. Mix masajı, vücudun çeşitli bölgelerine uygulanır ve vücudun ihtiyaçlarına göre özel olarak hazırlanır. Mix masajı, vücuttaki ağrıları azaltmayı amaçlar ve vücuttaki enerji akışını düzenlemeyi hedefler. Mix masajı, stres ve gerginlik azaltmaya yardımcı olur ve sinir sistemini rahatlatıp uyku kalitesini iyileştirir. Mix masajı ayrıca vücudun esnekliğini artırıp ağrıları azaltmaya yardımcı olur. Mix masajı, farklı masaj tekniklerinin bir arada kullanılması sayesinde, çok yönlü bir şekilde vücudun ihtiyaçlarını karşılayabilir.

Mix Masajı Alanında deneyimli yurtiçi ve yurtdışı personeli ile en iyi hizmeti müşterilerine sunmaktadır.

Kaliteli hizmeti uygun fiyata sunan firmamız masaj, cilt bakımı ve türk hamamı hizmeti vermektedir.

Özel ikramları ve güler yüzlü müşteri temsilcileri ile en iyi hizmeti sunan firmamız hijyen standartlarına uygun hizmet vermektedir.

Sirius Spa & Masaj Merkezi’nde; Klasik Masaj, Bali Masajı, Spor Masajı, Aroma Terapi Masajı, Deri & Doku Masajı, Shiatsu Masajı, Sıcak Taş Masajı, Mix Masajı, Sırt/Baş/ Boyun Masajı, Medikal Spor Masajı, Refleksoloji Masajı, Thai Masajı, Anti Selülit Masajı ve Yüz Masajı hizmetlerinin yanında cilt bakımı, köpük, kese, kil peeling ile Türk Hamamı hizmeti sunulmaktadır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Çalışma Saatlerimiz 12:00-23:00 Arasıdır:
0544 351 47 79