Barbaros Mah. İğdelik Sk. No:5/1 Merkez/ÇANAKKALE
tren

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Sirius Spa & Masaj Merkezi Çanakkale’de hizmet veren ruhsatlı ve güvenilir bir salondur.

Alanında deneyimli yurtiçi ve yurtdışı personeli ile en iyi hizmeti müşterilerine sunmaktadır.

Kaliteli hizmeti uygun fiyata sunan firmamız masaj, cilt bakımı ve türk hamamı hizmeti vermektedir.

Özel ikramları ve güler yüzlü müşteri temsilcileri ile en iyi hizmeti sunan firmamız hijyen standartlarına uygun hizmet vermektedir.

Sirius Spa & Masaj Merkezi’nde; Klasik Masaj, Bali Masajı, Spor Masajı, Aroma Terapi Masajı, Deri & Doku Masajı, Shiatsu Masajı, Sıcak Taş Masajı, Mix Masajı, Sırt/Baş/ Boyun Masajı, Medikal Spor Masajı, Refleksoloji Masajı, Thai Masajı, Anti Selülit Masajı ve Yüz Masajı hizmetlerinin yanında cilt bakımı, köpük, kese, kil peeling ile Türk Hamamı hizmeti sunulmaktadır.

Masajın birçok faydası vardır. Özellikle stres ve gerginlik azaltmaya yardımcı olur. Masaj ayrıca aşırı çalışma ve yorgunluk gibi fiziksel belirtileri azaltabilir. Masaj ayrıca kan dolaşımını iyileştirerek vücuttaki toksinlerin atılımını hızlandırır. Masaj ayrıca kemik ve eklemlerin esnekliğini artırıp ağrıları azaltabilir. Masaj ayrıca sinir sistemini rahatlatıp uyku kalitesini iyileştirir. Masaj ayrıca cilt sağlığını iyileştirerek cildin daha canlı ve parlak görünmesine yardımcı olur. KENDİNİZE DEĞER VERMEK KENDİNİZE ÖZEN GÖSTERMEKLE BAŞLAR. Sizlere en iyi hizmeti vermek için buradayız.

Çalışma Saatlerimiz 12:00-23:00 Arasıdır:
0544 351 47 79